• facebook
  • rss

چگونه سازدهنی (Harmonica) بنوازیم؟ (سازدهنی دیاتونیک یا کروماتیک)

چگونه سازدهنی (Harmonica) بنوازیم؟یاد بگیرید که ساز دهنی (هارمونیکا) را بنوازید و یک دانش موسیقی از یک دنیای جدید با متد هیجان انگیز آلفرد بدست بیاورید. مبتدی های تمام سنین می توانند سفر خود به کسب لذت یک عمر موسیقایی را با این کتاب آموزش سازدهنی شروع کنند.

در این کتاب با مقدمات شروع می کنید و در ادامه در مورد انواع گوناگون سازدهنی یاد می گیرد و اینکه چگونه از سازدهنی خود نگه داری کنید و چطور سازدهنی خود را آراسته و تمیز کنید را یاد خواهید گرفت تا طرز نگه داشتن سازدهنی و آشنایی با طریقه نت نویسی و نت خوانی هارمونیکا (سازدهنی)

سپس مستقیما به نواختن نت های مختلف، آکوردها و آهنگ ها بصورت درس به درس می روید. تکنیک های حرفه ای سازدهنی مانند بندینگ و کشیدن نت ها و کراس هارپ و بداهه نوازی که شما را در رنگ بندی خلاقیت و خلق موسیقیتان یاری می دهد را آموزش می بینید تا سبکی منحصر بفرد داشته باشید.

وقتی که این کتاب را تمام کنید و کاملا آنرا یاد بگیرید قادر خواهید بود که سازدهنی را در تمامی سبک ها و شیوه ها و یا در اجرای با یگ گروه یا بند موسیقی بنوازید و مقدمات و بنیان بداهه نوازی را خواهید فهمید و می دانید چگونه موسیقی بخوانید. (نت خوانی سازدهنی)

 

کتاب شامل منابع آموزشی زیر برای ارجاع شما در حین و بعد از درس ها است :

  • لیک ها (Licks) به شیوه هر نوازنده و اجرا کننده محبوب شما
  • جدول نت جامع و کامل سازدهنی
  • تسلسل های بلوز در کلیدهای مختلف
  • سازدهنی های Hohner برند جدید

این کتاب هم برای سازدهنی های کروماتیک و هم سازدهنی های دیاتونیک است و به شما چگونه نواختن از طریق سیستم و برنامه آموزشی قدم به قدم و ساده برای فهم را یاد می دهد.

استاد و معلم سازدهنی خود باشید و بگذارید و آلفرد منبعی برای هر قدم این راه شما باشد.

نام کتاب
 How to Play the Harmonica : Handy Guide
نویسنده
 Steven Manus
ناشر
 Alfred Music Publishing
تعداد صفحات
 48 صفحه
سال انتشار
 1994
ISBN
 1457427648, 9781457427640
زبان
 انگلیسی
فرمت
 PDF
حجم
 2.9 مگابایت
رمز فایل
 freebooks24.ir
لینک دانلود
 برای دانلود اینجا را کلیک کنید

دانلود فایل


Leave a reply


− هفت = 2

به ما امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت