• facebook
 • rss

استفاده ی تزئيني و نوآورانه از بتن

Decorative and Innovative use of ConcreteDecorative and Innovative use of Concrete

این کتاب با ترتیب زمانی به طور وسیع به شرح استفاده های تزئینی و ابتکاری از بتن با سیمان پرتلند می پردازد. بر خلاف باور رایج که بتن یک مصالح خسته کننده است که بدون ابتکار و خلاقیت استفاده می شود، این کتاب نشان می دهد که می توان از آن به روش هیجان انگیز و الهام بخش استفاده کرد در حالی که از مزایای آن که یک مصالح ساختمانی بادوام است بهره برد.

بعد از دنبال کردن استفاده های تزیینی از بتن در چند هزار سال گذشته، توسعه ی آن به قرن 20 با اختراع سیمان پرتلند و متعاقب آن استفاده از آن در حجم وسیع ادامه یافته است. هنگامی که از بتن به صورت گسترده تری استفاده شد، استفاده ی خلاقانه از آن نیز گسترش یافت و مشتریان آن تعدادی از نمایندگان اولیه این مصالح مانند فرانک لوید رایت ، لوکوربوزیه، نروی، لوبتكين و آروپ بودند. استعداد این معماران و سایر طراحان و مهندسان یک میراث اقتصادی و فرمی که به رواج کنونی مینیمالیسم امروزی منجر شده است، بر جای گذاشته است.

تنوع مقیاس و فرم ، جالب توجه است و این کتاب پس از بررسی فرآیندها و تکنیک های تزئینی، کتاب به حوزه هنر حرکت می کند، انعطاف پذیری این مصالح را نشان می دهد.

این کتاب حاوی تعداد زیادی تصویر است و در فصل های بعد نویسنده کار طراحان انتخاب شده را بررسی می کند و سپس تعداد زیادی نمونه از سراسر جهان را معرفی می کند. در فصل آخر به پیش رو نگاهی می اندازد و به تحولات جاری در بتن که اجازه ی استفاده به صورت نازک و ظریف را می دهد و همچنین بتن خود تمیز شونده ی جدید و حتی بتن شفاف، می پردازد.

از یک چیز می توانیم مطمئن باشیم- بتن کسل کننده نیست!

برای دانلود کتاب به لینکی که در جدول مشخصات قرار دارد مراجعه نمایید.

نام کتاب
 Decorative and Innovative Use of Concrete
نویسنده
 Graham F. True
ناشر
 Whittles Publishing
تعداد صفحات
 308 صفحه
سال انتشار
 2012
ISBN
 1439876436, 9781439876435
زبان
 انگلیسی
فرمت
 PDF
حجم
 40.7 مگابایت
رمز فایل
 freebooks24.ir
لینک دانلود
 برای دانلود اینجا را کلیک کنید
نوع ویرایش
 مصور

دانلود فایل


4 Comments

 1. TIRDAD · سپتامبر 1, 2014 Reply

  سلام
  فایل قابل دانلود نیست
  اگه ممکن هست توی سرور دیگه آپلود کنید.

 2. kia · دسامبر 17, 2014 Reply

  با سلام و تشکر فراوان امیدوارم همیشه موفق باشید به عرض شما میرساند در دانلود کتاب هنر اسکیس شهری مشکل است و امکان دانلود نیست خواهشمند است صلاح فرمایید با تشکر کیا

Leave a reply


+ پنج = 7

به ما امتیاز دهید:

به این صفحه

به این سایت